O nás

Vítejte na našich stránkách woodjoy.cz, které se věnují nabídce luxusních, ručně vyráběných per z exotických druhů dřeva a jiných exklusivních materiálů.


Jsme malá rodinná firma, ve které se můj koníček a dlouhodobá záliba v práci se dřevem přesunula v podnikání. Už jako malý kluk jsem ve staré garáži často koukal pod ruce mému dědovi, který byl velký kutil a miloval truhlařinu a řezbářství a zkoušel jsem ze dřeva vyrábět různé věci, což mě strašně bavilo a zůstalo mi to dodnes. 

Před pár lety jsem si pořídil soustruh a láska ke dřevu se ještě prohloubila. Postupně jsem zkoušel soustružit různé věci a narazil jsem na pera, která mi doslova učarovala. Začal jsem s obyčejnými druhy dřeva a postupně jsem nacházel luxusní exotické druhy dřeva, nebo nádory a kořenice, které dělají naše pera opravdu jedinečnými.

K exotickým druhům dřeva postupně přibývaly jiné exkluzivní materiály jako různé druhy epoxidové pryskyřice, kombinace pryskyřice a dřeva (hybridní dřevo), diamantová pryskyřice, nádherné imitace kamenů a minerálů nebo ebonit (přehled materiálů pro tělo pera naleznete ZDE). Další luxusní materiály dále testujeme a nabídka bude určitě přibývat. 

Začínali jsme s dvěma druhy kuličkových per, ale postupně se naše nabídka rozrostla na několik druhů plnicích a kuličkových per a několik druhů propisek (rozdíl je popsán ZDE). V současné době tedy máme nejširší nabídku druhů ručně vyráběných per na českém trhu. V kombinaci se širokou nabídkou exklusivních materiálů získáte nepřeberné množství variant, ze kterých si vybere každý.Napište nám


Woodjoy - Luxusní, ručně vyráběná pera z Čech

webwww.woodjoy.cz

tel: +420 602 114 283

email: info@woodjoy.cz


Petr Synák

Brandýská 561, Kostelec nad Labem, 27713 

(pouze korespondenční adresa)

IČ: 74851861